flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Телефон довіри

Для оптимізації комунікацій у Херсонському окружному адміністративному суді почав функціонувати «телефон довіри». Завдяки такому нововведенню суд прагне забезпечити  діалог громадян та юридичних осіб із судовою установою.

Відвідувач суду, зателефонувавши за номером 0(552)48-51-79, може висловити свою думку щодо роботи суду.

Дзвінок завжди буде результативним для абонента. «Телефон довіри» працює цілодобово в автономному режимі. Зателефонувавши по зазначеному номеру, громадянин після сигналу автовідповідача може зазначити своє ім’я, прізвище, контактний номер телефону та залишити, власне, саме повідомлення, про надходження якого буде поінформовано голову суду, заступника голови суду та керівника апарату суду для вжиття відповідних заходів, про які Вас буде повідомлено. Таке звернення може бути і анонімним, що не виключає з нашого боку його перевірки та відповідного реагування.

У Херсонському окружному адміністративному суді переконані, що незалежна судова система будується з судів, які беруть на себе відповідальність здійснювати правосуддя так, щоб громадяни довіряли їм, а запровадження «телефону довіри», є чи не найкращим способом виявити прогалини в роботі судової установи та зробити надання послуг для відвідувачів суду більш якісним.