flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Результати оцінювання роботи Херсонського окружного адміністративного суду в 2016 році

На виконання рішення Ради суддів України від 12.05.2016 № 35 «Про реалізацію «Системи оцінювання роботи суду», за розпорядженням голови суду в період із 01.08.2016 по 20.09.2016 у Херсонському окружному адміністративному суді проводилося комплексне оцінювання роботи суду за модулями: «Судове адміністрування», «Своєчасність судового розгляду», «Задоволеність роботою суду учасниками проваджень».

Комплексне оцінювання проводилося з метою отримання інформації щодо поточного стану та тенденцій діяльності суду, вдоскона­лення організації роботи суду щодо досягнення належного рівня відповідності суспільним очікуванням продуктивності та ефективності судових процедур, якості судових послуг та задоволеності роботою суду громадян – учасників судових проваджень.

Узагальнюючи результати комплексного оцінювання роботи Херсонського окружного адміністративного суду, необхідно відзначити, що відвідувачі суду оцінили якість роботи суду в середньому на 4,6 з 5 можливих. Така оцінка повністю співпадає з результатами оцінювання, яке проводилося незалежною молодіжною громадською організацією «Нова генерація» (http://adm.ks.court.gov.ua/sud2170/news/276228/).

Разом із тим, відвідувачі суду відмітили поодинокі недоліки. Так, наприклад, потребує покращення критерій доступності суду щодо наявності паркувальних місць та місць для очікування у приміщенні суду.

В результаті оцінювання розроблено рекомендації, які викладені в плані вдосконалення роботи суду за результатами комплексного оцінювання, та визначено перелік необхідних дій для покращення якості роботи суду.