flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Результати опитування громадян за 2015 рік

В Херсоні презентували результати опитування громадян щодо функціонування судів Херсонської області за 2015 рік

 16 червня 2016 року відбувся круглий стіл «Презентація результатів опитування відвідувачів судів Херсонської області».

Як повідомлялося раніше, молодіжна громадська організація у партнерстві з БФ «Творчий центр ТЦК» (м. Київ) у рамках проекту «Громадянська ініціатива з оцінки якості функціонування судів Херсонської та Миколаївської областей», за підтримки Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя» провела дослідження щодо якості функціонування роботи судів Херсонської області. У листопаді-грудні 2015 року групою спеціально підготовлених інтерв’юерів здійснено опитування в 22 судах Херсонської області. (8673)

Під час круглого столу було обговорено загальні оцінки судів, пропозиції, які надавали відвідувачі суду для покращення роботи установи, рекомендації міжнародних експертів та громадських організацій задля подолання певних недоліків та подальшого розвитку позитивних напрацювань.

Необхідно відзначити, що відвідувачі судів оцінили роботу судів Херсонської області на 3,95 балів з 5. Як відзначила Марина Руденко, радник з питань роботи з громадянським суспільством проекту USAID «Справедливе правосуддя», цей показник є дуже високим в порівнянні з іншими областями. Більша частина судів області отримали середню оцінку якості своєї роботи в межах 3,7-3,9 балів, при цьому 5 судів отримали вище 4 балів, ще 2 – вище 4,5. Херсонський окружний адміністративний суд отримав оцінку 4,6 балів, яка є одна з найвищих. (8676)

Суддя-спікер Херсонського окружного адміністративного суду Галина Морська відзначила, що проведення відповідних досліджень є дуже важливим як для кожного суду, так і в цілому для судової системи: «Ми маємо змогу побачити себе зі сторони, очима людей, які звертаються до суду, і які мають отримувати належні судові послуги. Такі опитування дають можливість звернути увагу на пріоритетні напрямки роботи суду, на певні проблеми, які необхідно долати задля покращення функціонування судів. Ми і надалі будемо робити все, що від нас залежить, аби кожна людина могла почувати себе в Херсонському окружному адміністративному суді максимально зручно та комфортно». (8683)