flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Голова Херсонського окружного адміністративного суду Олег Бездрабко прийняв участь у Всеукраїнському круглому столі

24 травня 2019, 14:49

Сьогодні, Господарським судом Херсонської області спільно з Херсонським державним університетом та Головним територіальним управлінням юстиції у Херсонській області відбувся Всеукраїнський круглий стіл на тему: «Реформа законодавства про банкрутство: формування належної судової практики».

Голова Херсонського окружного адміністративного суду Олег Бездрабко також долучився до обговорення актуальних питань неплатоспроможності та новел Кодексу з процедур банкрутства.

У круглому столі прийняло участь багато почесних гостей: голова Господарського суду Херсонської області Павло Пригуза, начальник Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим, начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Костянтин Хутковський, представники господарських судів Миколаївської та Одеської областей, представники Прокуратури Херсонської області, арбітражні керуючі, адвокати, приватні виконавці тощо.

Вступним словом ініціатор заходу, голова Господарського суду Херсонської області Павло Пригуза, привітав присутніх та наголосив на необхідності проведення таких зустрічей, зауваживши, що захід такого формату та масштабу на теренах Херсонщини проходить вперше.