flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Vivat lex! або як Херсонський окружний адміністративний суд зустрічає гостей

27 вересня 2019, 10:59

26 вересня колектив Херсонського окружного адміністративного суду зустрічав незвичних гостей - учнів 11 класу Херсонського академічного ліцею імені Олега Мішукова.

Ліцеїсти цього класу поглиблено вивчають правові дисципліни, тому їх візит до суду був логічним продовженням теоретичного здобуття знань.

Знайомство з судом розпочалося з короткого історичного нарису про створення адміністративного суду заступника керівника апарату Олени Гладунової.

Після ознайомлення учнів зі структурою суду та відвідання канцелярії суду, завідувачем сектору організації і ведення архівної справи Іриною Симоненко проведено екскурсію лабіринтами архівних стелажів.

Голова суду Олег Бездрабко запросив гостей до власного кабінету, де напутнім словом привітав ліцеїстів: побажав їм натхнення у подальшому навчанні, успішної здачі зовнішнього незалежного оцінювання та якнайшвидшого поповнення молодими кадрами лав судових працівників.

Учнів цікавило чимало питань у роботі Херсонського окружного адміністративного суду, відповідь на які вони мали змогу почути від голови суду: як імплементується практика Європейського суду з прав людини у рішеннях, прийнятих у порядку адміністративного судочинства; яке навантаження на суддів Херсонського окружного адміністративного суду; як широко використовується електронне звернення в роботі суду?

Пройшовши кулуарами суду, ліцеїсти прийняли участь у судовому засіданні як вільні слухачі, після чого поспілкувалися з суддею.

Хочеться висловити вдячність викладацькому складу Херсонського академічного ліцею за високий рівень правової підготовки учнів, а також телеканалу UA:Херсон за ініціативу у висвітленні нашого заходу у теленовинах, тож детальніше про день відкритих дверей дивіться у відеосюжеті на телеканалі UA: Херсон.